Ežiukų šeimyna

Mes esame linksma, išradinga, juokinga, keista, įdomi, darbšti, muzikali, daininga, talentinga Ežiukų Dryžiukų šeima: Mama Ežienė Dryžienė Tėtis Ežys Dryžys Karolis Ežiukas Dryžiukas Kristupas Ežiukas Dryžiukas Urtė Ežytė Dryžytė Ir daug daug kitų Ežiukų Dryžiukų. 

Mama Ežienė turi keturis vaikus, daug seserų, brolių, pusbrolių, žodžiu iš didelės šeimos, myli kaimą ir rūpinasi gamta. Žmogus orkestras – barbė šimtadarbė. Moka: skaniai gaminti patiekalus, megzti riešines, verti iš šiaudelių sodus, siūti lėles, dekupažuoti, daryti kilimus iš nereikalingų rūbų, nerti vąšeliu, piešti ant stiklo, dažyti, pinti juostas, atnaujinti baldus, dainuoti liaudies dainas, šokti liaudies šokius, groti gongais, auginti gėles ir daržoves, rūšiuoti šiukšles ir begalės kitų darbų. Ežienės programų metu kirpsim, piešim, klijuosim, lipdysime, versime ir t.t.

Tėtis Ežys – Ežių šeimos galva. Yra labai geros širdies, visada pasiruošęs visiems padėti, nuolat patenkintas ir laimingas, mėgsta muziką. Jis yra vegetaras, neturi žalingų įpročių, todėl niekada nesinervina ir nepanikuoja, niekur neskuba. Tėčio Ežio programos metu grosim gongais ir kitais instrumentais, linksmai mokysimės Jogos bei sportuosime.

 

Ežukas Marius - abiturientas, mokosi dvyliktoje klasėje. Labai spontaniškas ir aktyviai besireiškiantis visuomeninėje veikloje jaunuolis. Atviras naujovėms ir trykštantis pozityvumu, baigęs muzikos mokyklą, daug sportuoja, neturi jokių žalingų įpročių apart vieno - nemoka nustoti šypsotis.

 

Ežytė Guostė Marija – aktyvi pirmakursė. Daug šypsosi ir svajoja,mėgsta piešti ant visų buto sienų. Daug bendrauja ir būna su mažais vaikais.Gali viską padaryt dėl galimybės pabūti savo kaimo pievose, tarp rugių ir drugių..o jei dar gauna šilto karvės pieno..mm..liuks. Patinka skaityti knygas ir eiti į teatrą arba labai labai patinka rinkt lapus rudenį.

 

Ežiukas Kristupas  – mokosi antroje klasėje, labai sumanus, turi savo sendaikčių ir keistų daiktų muziejų, gerai mokos, puikiai išmano gamtos pažinimą, gyvūniją, sprendžia kryžiažodžius, nuolat skaito viską kas pasitaiko po ranka, labai mėgsta įvairias viktorinas. Nuolat uždavinėja šimtus klausimų suaugusiems. Namuose augina balinį vėžlį Kazį ir Poni kumelaitę. Ežiukų Dryžiukų klube įkurs Ežiukų muziejų ir organizuos viktorinas vaikams.
Karolio ir Kristupo programų metu statysim namus, pilis iš gofro kartono su MAKEDO. Taip pat, pasikvietę psichologus į svečius, kalbėsime apie emocinį vaikučių intelektą.

Ežytė Urtė  – šokėja ir dainininkė, „madistė“ panelė, mėgstanti gražiai pasipuošti, turinti gerą skonį. Renginių gal vesti negali, bet savo nuomonę turi visada. Labai gražiai piešia, yra labai fotogeniška, svajoja tapti aktore. Urtės programų metu šoksim, dainuosime, vaidinsime, filmuosime, fotografuosime, dažysime veidus, persirenėsime ir t.t.