SVEIKUOLIŲ MANKŠTOS VAIKAMS

Savimasažai šeimai ir mažiukams kūdikiams

Būkime sveiki ir žvarbią žiemą semkimės jėgų judėdami. Kasdien vaikai turėtų bent po 1 val. aktyviai judėti. Visuomenės apklausos liudija liūdną realybę – štai pavyzdžiui, Kanadoje fiziškai aktyvūs tėra 7 proc. Vaikų. Lietuvoje aktyvieji dar nesuskaičiuoti. Tačiau ir pas mus kiekviena karta juda vis mažiau. Šeimos nerodo vaikams pavyzdžio, todėl tokius įgūdžius reikia mažiesiems skiepyti. Ar galite patikėti, kad daugelio mūsų krizių pagrindinė priežastis – fizinis neaktyvumas? Mažiesiems dar anksti apie ligas galvoti, jiems judėjimas bus tiesiog gera nuotaika ir savijauta, o štai suaugusiems verta susigundyti – vos 30 min fizinių pratimų mažina širdies ir kraujagyslių, insulto ir daugybės organų vėžio tikimybę. Judėkime ir būkime laimingi.

 AUGUECO DŪZGINĖLIS siūlo tai daryti visai šeimai kartu – tarsi stalo žaidimus:) Kartu daryti rytinę mankštą, kartu – akių, tada vieni kitus pamasažuoti, o mamoms su kūdikiais siūlo ateiti pasimokyti mankštelių ir masažų patiems mažiausiems.

Pradėti sveikatos semtis galime nuo mankštos ir … dienos režimo:) Apie tai, kelintą gultis ir kelintą keltis, kad nesirgtume ir būtume laimingi – kalbamės ir mokomės mankštų metu.

Augueco  kviečia ateiti į Augueco palėpę, trečiadieniais 10 val., ir pasimokyti masažuoti savo kūdikius. Masažų pamokėles veda kineziterapeutė, ajurvedinių masažų meistre. Mamos, pasimokiusios masažų pamokėlėje, paskui juos gali daryti mažyliams namuose. Masažuoti kūdikius reikėtų kasdien.

Mūsų draugai: Augueco Dūzginėlis