Bičiuliai

Gongai.eu  – organizuojame gongų garsų sesijas ir renginius, kuriuose žmonės puikiai pailsi, atsipalaiduoja, įgauna daugiau teigiamos energijos, atsiranda darnos ir ramybės jausmas, mažėja stresas… Darome tai, nes jaučiu, kad šiuo metu tai labai reikalinga ir naudinga .

 

Pagal Jūsų užsakymą Lietuvoje gaminamos medinės raidės – išsirink šriftą, spalvą, ornamentus ir prakalbink sienas!  Ežiukų klube Spalvotos raides kviečia vaikus į kūrybines dirbtuves, kur jie dekoruoja savo vardo raidę norima spalva, ornamentais ir susikuria originalią puošmeną.

Ežiukų klube Ekodaiktai komanda organizuoja daug įvairių kūrybinių dirbtuvėlių: klijuoja saldainių popierėlių kilimą, moko vaikus verto sodus iš šiaudų, iš atliekų pasigaminti instrumentus, moko perdirbti daiktus – panaudoti juos dar kartą.

Baldų meistras kuria ir gamina baldus savo rankomis iš natūralaus medžio. Kiekvienas baldas – unikalus, pagamintas pagal individualų užsakymą. Ežiukų klube veda užsiėmimą vaikams “Kuriu savo medinuką“. Vaikai ant medinių lentelių piešia miniatiūras “Ežiukai“, kurios vėliau puikuojasi namie prilipintos ant šaldytuvo.

Tėja nuomoja drabužius renginiams, teminiams vakarėliams, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, netgi Istorinėms vestuvėms. Salone rasite įvairių karnavalinių, istorinių drabužių, personažų, kaukių, perukų bei aksesuarų ir suaugusiems, ir vaikams. Kolekcijose jų yra daugiau nei 2000. Jie yra puikios kokybės, valomi bei plaunami po kiekvieno panaudojimo, pastoviai atnaujinami. Tėveliams kiekvieną sezoną pasiūlo naujų vaikų karnavalinių kostiumų, Rudenėlio rūbų, jaunimui- Helloweeno ir Valentino dienos apdarų.

OoZuU veikla apima tris sritis: lavinamųjų žaislų platinimą, kurie ugdo vaikų emocinį intelektą ir kūrybingumą; edukacinį darbą. Vaikų darželiams, pradinėms mokykloms, dienos priežiūros centrams ir šeimoms rengiame specialias vaikų ir tėvų švietimo programas; socialinę veiklą. Aktyviai prisidėdami prie vaikų ugdymo siekiame svarbiausio dalyko – padėti jiems užaugti laimingais žmonėmis.

Kūrybos namučiuose Vėjų fėja veikia kūrybiniai užsiėmimai skirti kūdikiams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Suaugusius kviečia mokytis įvairių meno technikų, lankyti jogos užsiėmimus. Organizuoja įvairius meno renginius, rengia prasmingas, įdomias gimtadienių šventes.

 A.Noviko džiazo mokykla jau aštuonerius metus ugdo vaikus ir jaunimą. Profesionalūs pedagogai moko vokalo, solfedžio, groti fortepijonu, gitara, pučiamaisiais bei mušamaisiais instrumentais. Mažiausiems mokiniams vos ketveri, o didieji – jau studentai. Jie reprezentuoja mūsų šalį užsienio valstybėse ir kviečiami koncertuoti garbingiausiems Lietuvos svečiams. Profesionalu ir labai gražu – šis klausytojų įvertinimas geriausiais atspindi A.Noviko džiazo mokyklos veiklą.

Ar pamenate paslaptingas močiučių skrynutes?
Jose rasdavome visokių įdomybių – spindinčių akmenėlių, sagių ir vėrinių, įdomiausių medžiagų ir labai branginamų įrankių. Štai tokios rankdarbių skrynutės lobiais ir norime su Jumis pasidalinti. Mūsų parduotuvėlėje rasite retesnių ir įprastų dalykų: įvairiausių karolių, netgi iš millefiori stiklo ir natūralių akmenų, dažytos ir natūralios vilnos šlapiam bei sausam vėlimui, kamšymo adatų ir adatų karoliukams, priedų vėrinių ir sagių kūrimui ir dar daug kitų įdomybių… Pas ežiukus mūsų krautuvėlė organizuoja Karolių vėrimo dirbtuves, per Ežytės Urtės programas.

Pirmas privatus ir pirmas ekologiškas vaikų darželis Dūzginėlis (nuo 2010 m. – Augueco Dūzginėlis) Lietuvoje veikia nuo 2001 m. Vaikus profesionaliai mokyklai ruošia pagal vokiečių pedagogo Frydricho Friobelio sistemą, kurios pagrindinis motyvas – vaikas – tai gėlė, kuriam irgi reikia saulės, šilumos, rūpesčio, laisvės augti bei teisingos priežiūros.

Parduotuvese Tiimari Jūs rasite įvairiausių priemonių rankdarbiams,su kuriomis galite kurti įvairius darbelius -nuo skruzdelės iki pilies! Taip pat prekiaujame namų dekoro,dovanų pakavimo, biuro ir mokyklinėmis prekėmis. Daugybe dalykų Jūsų margaspalvei fantazijai.

Giedrerein.lt - subtili, poetiska, romatiška fotostudija atliekanti šeimynines, menines, erotines, modelio ar dalykines fotosesijas.

Gaivastis.lt – holistinės gyvensenos ir netradicinių būdų gerinti fizinės, psichinės ir dvasinės sveikatos būklę informacinė svetainė, kurioje galima rasti ir skelbti informaciją apie Lietuvoje dirbančius holistinės, natūraliosios ir netradicinės medicinos specialistus bei organizacijas; fizinės, psichinės ir dvasinės saviugdos mokyklas, specialistus bei paslaugas; vaikų ugdymo ir prieraišiosios tėvystės mokyklas, specialistus bei paslaugas. Taip pat straipsnius, video ir kitą šviečiamąją medžiagą, informaciją apie renginius.

Jau daugiau kaip prieš 4 tūkstančius metų žmonės dėliojo paveikslus iš akmenėlių, molinių detalyčių ir kitų įvairių medžiagų. Mozaikos menas tobulėjo, kito ir pasiekė mūsų dienas . Ežiukų klube mozaikos pamokėles veda dailininkė Rasa Zdanovičienė (www. rasosmozaika.lt) Ją galite pasikviesti į savo organizuojamą mozaikos kūrimo pamoką namuose, darbe arba studijoje “Dailės pamokos”.

Jau pora metų Žaislų muziejaus steigėjas, siela ir iniciatorius Povilas Blaževičius kuria lietuvišką žaislų muziejų ir  šį rudenį Barboros Radvilaitės gatvėje, Vilniuje  pagaliau jis atvers duris. Tai bus modernus edukacinis centras, kuriame būtų galima ne tik pamatyti senuosius žaislus ar jų replikas, bet ir viską išbandyti patiems. Pamatyti, paliesti, pažaisti ir kartu užduoti klausimus KAS? KUR? KADA?

RUDUDU – vienas didžiausių žaislų prekybos tinklų. Šiuo metu prekybos tinklą jungia 6 žaislų parduotuvės, esančios didžiausiuose Lietuvos miestuose. Ežiukų klube vaikams veideliai piešiami dažais, kuriuos padovanojo RUDUDU.

Mylimiausiems vaikams – geriausi žaislai!

Šokiai – tai ne tik malonus laisvalaikis, bet ir geras būdas suaugusiesiems pagerinti laikyseną, kūno formas ir sveikatą, o vaikus nuo pat mažens lavinti fiziškai – sportiniai šokiai padeda užtikrinti normalų vaiko augimą ir vystymąsi, įtraukti į fizinę veiklą mažai judančius vaikus. Editos Daniūtės šokių studija įkurta 2006 metais. Kiekvienais metais šokių studija vis stiprėja ir rodo vis geresnius rezultatus. Joje dirba jauni ir talentingi treneriai, kurie yra Lietuvos ir Tarptautinių konkursų prizininkai.

Jau 10 metų Linos artelė siūlo profesionalias drabužių taisymo, siuvimo ir valymo paslaugas didžiausiuose Lietuvos miestuose. Tinklas nuolat plečiasi ir šiuo metu turime 12 taškų dideliuose prekybos centruose, Jums patogiausiose vietose.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia įstaiga Lietuvoje, besivadovaujanti neformaliojo ugdymo principais ir siūlanti daugybę įvairiausių užsiėmimų ir veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC vyksta sporto, šokių, dailės, muzikavimo, kūrybiškumo ir asmeninių savybių ugdymo bei daugelis kitų užsiėmimų, centras organizuoja neįgaliųjų ugdymui pritaikytas veiklas. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras taip pat rengia neformaliojo vaikų švietimo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programas, rengia asmenybės ugdymui, tolerantiškos ir kūrybiškos visuomenės skatinimui skirtus projektus ir renginius.

Taikomųjų mokslų licėjus – tai mokykla, veikianti pagal humanistinės pedagogikos principus bei kompleksinį – integralųjį ugdymą, kurio pagrindinė ašis yra vaikas. Tai leidžia kiekvienam vaikui augti aplinkoje, skatinančioje bendrauti ir kurti.

Mokomės mokykloje ir įvairiose edukacinėse erdvėse, kuriose vaikai mokomuosius dalykus pamato gyvai. Mokykloje nuolat organizuojame kūrybines dirbtuves, seminarus skirtus šeimoms ir pedagogams.

Taikomųjų mokslų licėjuje ugdome tolerancija, pasitikėjimu, pagarba paremtus santykius ir saugią emocinę aplinką, kurioje vaikai gali augti LAIMINGI!

Vaikų šokių studijos „Gelios“ pagrindinės pakraipos -  pramoginiai  ir  sportiniai šokiai. Šiuo metu studijoje yra penkios įvairaus amžiaus vaikų grupės, vaikų amžius nuo 4 metu. Lietuvoje studija veikia jau penkerius metus. Studijai  vadovauja i profesionali choreografė iš Rusijos, turinti 12 metų  patirtį. Norinčius maloniai kviečiame papildyti  mūsų  gretas. Priėmimas  vyksta nuolatos.